Hakkımızda

Genser; Bir mühendislik ve taahhüt organizasyonu olarak 1986’da İstanbul’da kurulmuştur

Her gün kendini geliştiren dinamik yapısıyla Türkiye'nin önde gelen enerji şirketlerinden biridir.

Genser; Enerji altyapı inşaatlarında, Yüksek Gerilim Trafo merkezleri inşaat ve rehabilitasyon projelerinde dünyanın sayılı uzman üretici ve mühendislik firmalarıyla iş birliği yapmaktadır.

Bu sayede müşterilerine en kaliteli ekipmanlarla hizmet verir ve yüksek kaliteli, güvenilir tesisler inşa eder. 110 KV’dan 500 KV’a kadar trafo merkezlerinin mühendisliği, inşaat ve montaj işleri, test ve devreye alma aşamaları gibi tüm süreçleri deneyimli personelleriyle yönetir ve müşterilerine anahtar teslim çözümler üretir. Genser, hem ülkemizde hem de uluslararası projelerdeki başarıları sayesinde özel müşteriler tarafından aranan bir firmadır. Uluslararası çevre, güvenlik ve kalite sertifikalarına sahip olan Genser‘in İstanbul, Duşanbe ve Bişkek’de şube ofisleri bulunmaktadır.

  • Genser A.Ş.'nin uzmanlığı ile müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla beraber çalışarak hem yurtiçi hem de yurtdışında çeşitli bölgelerin enerji ihtiyacını karşılıyoruz.
  • Ana felsefemizi müşteri memnuniyeti olarak belirleyip, müşterilerimizi çözümün bir parçası olarak görüyoruz.
  • Genser A.Ş. olarak uzun yıllardır süregelen tecrübemize güvenerek, ulusal ve uluslararası alanlardaki projelerde yer alarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.


Hem yurtiçi hem de yurtdışında gerçekleştirdiğimiz projelerin detaylarına hazırladığımız tanıtım filminden ulaşabilirsiniz.

?leti?im ??in;

    E-Mail