Tel: 0216 - 311 01 00 ( 3 hat ) | E-mail: info@genser.com.tr

Genser

Şirket Profili

Genser, 1986 yılında dinamik, her geçen gün gelişen bir inşaat organizasyonu olarak kurulmuş ve Türkiye'nin önde gelen taahhüt şirketlerinden biri olmuştur.

Genser, elektroteknik alanında, anahtar teslim projelerde birçok başarıya imza atmıştır. Firmamız, endüstriyel, ticari, turistik, sağlık ve eğitim sektörlerinde teknolojik binaların elektrik, elektroteknik tesisat çözümlerinde, proje, dizayn ve uygulamalarda deneyimli kadrosu ile uzman firma olarak yer almıştır.

Bundan başka; Genser enerji ve kojenerasyon projelerinde dünyanın sayılı uzman firmaları ile iş birliği yaparak, müşterilerine hizmet etmektedir.

Ticari binalardan hastanelere, otellerden alışveriş merkezlerine, rezidanslardan endüstriyel projelere kadar her kapsamdaki projelerin elektrik taahhüt işleri faaliyet alanımız kapsamındadır.

Gelişen teknolojiye uygun, güncel mühendislik programlarını takip eden, yeniliklere açık ve müşterisinin istekleri doğrultusunda gerekli sistem dizayn ve projelendirmesini yaparak müşteri odaklı çözümler GENSER bünyesinde üretilmektedir.

Elektromekanik kurulum ve kontrol sistemlerinde profesyonel olarak eğitilmiş mühendis ve teknisyen kadromuz ile proje başlangıcından bitimine kadar tüm süreçlerde yer alarak kaliteli ve son teknoloji ürünler ile işlerimizi başarıyla tamamlamayı hedefliyoruz.

Go to top of page
Go to top of page